| Označení: | 16116 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 3 599 Kč 5 990Kč |
| Množství: | — |
118 x 79 x 75 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu součást sestavy Corona 2
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 18 kg |
| Rozměry | 118 x 79 x 75 cm |
| Šířka | 118 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 79 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 83 × 13 × 120 cm) |
| Barva | voskováno |