| Označení: | OC4034 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x18x24 cm
Máte slabost pro přírodní materiály a rádi si zdobíte svůj domov či jiné oblíbené místo krásnými květinami? Pak bude pro vás jasnou volbou právě tento čtvercový obal na květiny z proutí v šedém barevném nádechu. Nabízí dostatek místa pro nejrůznější paletu rostlin a dalších přízdob k nim. Tato dekorace navozuje dojem unikátní ruční práce a lásky se kterou byla vyrobena, což jí přidává na hodnotě a jedinečnosti. Součástí produktu je také igelitová vložka, která slouží k udržení vlhkosti a ochraně povrchu před přímým kontaktem s vodou. Přineste si do svého prostoru přírodní krásu a rustikální vzhled prostřednictvím tohoto výjimečného proutěného obalu na květiny.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 700.0000 kg |
| Hmotnost | 700.0000 kg |
| Rozměry | 24x18x24 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 24x24x18 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 24x24x18 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Šedá |