| Označení: | 3065 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 299 Kč 2 875Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
46 x 56 x 99 cm
materiál masiv buk, lakované provedení potah z mikrovlákna, barevné provedení světle hnědá výška sedu 49 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 46 x 56 x 99 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 99 cm |
| Hloubka | 56 cm |