| Označení: | ALA3316 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x6x14 cm
Vytvořte si pomocí pietní dekorace ve tvaru srdce s růží z polyresinu na hrobě nebo jiném vhodném prostoru vzpomínkové místo navozující hřejivé pocity z momentů strávených společně s vaší milovanou osobou, která už není mezi námi. Život přináší i ty nejsmutnější chvíle a je jen na nás, jak se s nimi vypořádáme. Dobrý pocit ze správné věci, jako je zodpovědná péče o takové místo a pozvednutí jeho důstojnosti tímto srdcem, vám pomůže se s těmito těžkými chvílemi lépe vyrovnat.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 283.0000 kg |
| Hmotnost | 283.0000 kg |
| Rozměry | 14x6x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Šedá |