| Označení: | ALA3298 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 337 Kč 557Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x18x19 cm
Promítejte si v paměti všechny šťastné okamžiky prožité s vašimi blízkými, kteří už nejsou mezi námi, ale ve vašich srdcích budou stále. Obal ve tvaru srdce s andělem je důstojnou smuteční dekorací, která symbolizuje vaši lásku a vzpomínku na zesnulé. Tento obal umožňuje jednoduše obohatit živými, či umělými květinami vhodné pietní místo. Dobrý pocit ze správné věci, jako je zodpovědná péče o takové místo a pozvednutí jeho důstojnosti tímto dekoračním prvkem, vám pomůže tyto těžké chvíle snáze překonat.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 750.0000 kg |
| Hmotnost | 750.0000 kg |
| Rozměry | 20x18x19 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |