| Označení: | 471718 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 299 Kč 7 299Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
165 x 204 x 74 cm
barevné provedení matná bílá 2 úložné zásuvky s kovovými pojezdy jsou v ceně, matrace a rošt nejsou v ceně doporučený rozměr matrace 160 × 200 cm nebo 2 kusy 80 × 200 cm k posteli je nutno použít samonosný rošt v rámu 160 × 200 cm doporučená maximální nosnost 2 × 100 kg
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 47 kg |
| Rozměry | 165 x 204 x 74 cm |
| Šířka | 165 cm |
| Výška | 74 cm |
| Hloubka | 204 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 63 × 7 × 208 cm) |
| Rozměr | 160 × 200 |
| Barva | bílá |