| Označení: | KN7024 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 140 Kč 156Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x7x8 cm
Hlavičky růží jsou nezbytným dekorativním prvkem pro vytváření květinových aranží, věnců, girland a dalších prvků vaší výzdoby. Každý květ je pečlivě vyroben tak, aby vypadal jako živý. S pomocí těchto nádherných červených květů lze vytvořit kompozice plné romantiky a elegance pro jakoukoliv příležitost.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 63.0000 kg |
| Rozměry | 8x7x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Růže |