| Označení: | 3134 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 999 Kč 2 195Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
43 x 57 x 96 cm
potah kůže – imitace, barevné provedení béžová konstrukce pochromovaný kov, výška sedu 49 cm
| Materiál | Kov a sklo |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 43 x 57 x 96 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Výška | 96 cm |
| Hloubka | 57 cm |