| Označení: | K129 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 399 Kč 5 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
61 x 67 x 111 cm
potah kůže – imitace / textilní síťovina, barevné provedení černá / šedá výškově nastavitelné, houpací mechanismus výška sedu 42-52 cm, šířka sedu 50 cm
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 61 x 67 x 111 cm |
| Šířka | 61 cm |
| Výška | 111 cm |
| Hloubka | 67 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Rozměry (textově) | 61 × 67 × 111-121 |