| Označení: | K128 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 999 Kč 6 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70 x 72 x 110 cm
potah textilní síťovina, barevné provedení černá / oranžová výškově nastavitelné, nastavitelné područky, houpací mechanismus, kříž ve stříbrné barvě výška sedu 43-53 cm, šířka sedu 52 cm
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 70 x 72 x 110 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hloubka | 72 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Rozměry (textově) | 70 × 72 × 110-120 |