| Označení: | 3137 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 799 Kč 2 195Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63 x 63 x 79 cm
materiál sedačky PP, barevné provedení černá kovová konstrukce, nohy masiv, výška sedu 45 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 63 x 63 x 79 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Výška | 79 cm |
| Hloubka | 63 cm |