| Označení: | K84 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 499 Kč 3 395Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60 x 62 x 108 cm
textilní potah, opěradlo textilní síťovina, barevné provedení šedá / černá chromovaný kříž, houpací mechanizmus výškově nastavitelné, výška sedu 44-52 cm
| Hmotnost | 14 kg |
| Rozměry | 60 x 62 x 108 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 108 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 62 × 23 × 77 cm) |
| Rozměry (textově) | 60 × 62 × 108-116 |