| Označení: | 266101 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 699 Kč 9 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
160 x 40 x 65 cm
materiál masiv borovice barevné provedení buk černé nohy, černé kovové úchytky 2 police, 2 malá dvířka
| Materiál | Masiv |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 28 kg |
| Rozměry | 160 x 40 x 65 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Výška | 65 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | buk |