| Označení: | 8089 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 999 Kč 18 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
144 x 58 x 190 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení prostor dělený v poměru 2:1 širší část šatní tyč a police, užší část 3 police ve spodní části 2 zásuvky s kovovými pojezdy doporučený nástavec 8189
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 72 kg |
| Rozměry | 144 x 58 x 190 cm |
| Šířka | 144 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 61 × 7 × 156 cm, 49 × 9 × 164 cm, 70 × 7 × 192 cm) |
| Barva | lakováno |
| Provedení | Bez kovových úchytek |