| Označení: | 8095 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 899 Kč 6 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90 x 40 x 80 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 2 zásuvky s kovovými pojezdy, 2 plné dveře, 1 police vhodný doplněk nástavec 8096
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 90 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 52 × 14 × 92 cm) |
| Barva | lakováno |