| Označení: | UM0902 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x13x1 cm
Obohaťte sbírku svých ozdob o tuto malou kovovou dekoraci v podobě jelena ve zlatém dekoru, která se hodí skvěle do vánočního období. S jejím barevným provedením se snadno začlení do sváteční atmosféry a stane se výjimečným doplňkem. Je skvělou volbou pro zdobení vánočního stromečku, ale také se hodí k ozdobení jiných viditelných míst ve vašem domě. S provázkem pro snadné zavěšení můžete tuto ozdobu ihned umístit kamkoliv, kam budete chtít. S touto malou kovovou dekorací ve formě jelena přinesete do svého prostoru dotek vánočního kouzla a stylový prvek, který okouzlí všechny, kdo jej uvidí
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 10x13x1 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Jelen |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Zlatá |