| Označení: | UM0900 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x16x1 cm
Nechte se vnést do atmosféry vánočního období s ozdobným kovovým srdcem ve stříbrné barvě. Srdce k zavěšení je dokonalou dekorací pro sváteční období, která evokuje pocit lásky, radosti a vzájemného spojení. Tento elegantní dekorativní prvek vytvořený z pevného a odolného materiálu přinese do prostoru neodolatelný vánoční nádech. S očkem a provázkem, kterým jej snadno zavěsíte na stromeček, či jiné vhodné místo, se tato dekorace stane oblíbeným prvkem pro vytváření té pravé sváteční romantiky u vás doma.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 9x16x1 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Stříbrná |