| Označení: | 8090 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 599 Kč 8 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120 x 54 x 74 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 3 zásuvky s kovovými pojezdy, 1 police výsuv není součástí dodávky ke stolu je možno dokoupit výsuvnou desku na klávesnici 8840
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 120 x 54 x 74 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 74 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 11 × 132 cm) |
| Barva | lakováno |