| Označení: | 8864B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 299 Kč 7 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
119 x 52 x 52 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak nástavec pro skříň 8863B nebo 8851B
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 18 kg |
| Rozměry | 119 x 52 x 52 cm |
| Šířka | 119 cm |
| Výška | 52 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 54 × 8 × 141 cm) |
| Barva | bílý lak |