| Označení: | CP7362-ZLATA-MAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x20x4 cm
Přeneste své sváteční zdobení na novou úroveň s naším elegantním kovovým zápichem ve zlatém matném dekoru. Přináší nejen dokonalý prostředek pro umístění vaší oblíbené čajové svíčky, ale také zároveň spojuje praktickou funkčnost s nekonečnými možnostmi kreativního vyjádření. Tento sofistikovaný zápich je navržen s ohledem na snadné a bezstarostné zdobení, díky němuž můžete svou tvůrčí vizi proměnit v okouzlující realitu. Vytvořte si unikátní atmosféru spojením barvy zápichu s tvarem a dekorem samotné svíčky, čímž vytvoříte působivý vizuální celek, který oslní nejen vás, ale i vaše návštěvníky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 4x20x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 4.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Zlatá |