| Označení: | FN2769 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 259 Kč 3 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
38 x 30 x 55 cm
barevné provedení bílá 1 dvířka, vhodný doplněk ke skříňkám SOLO FN2730 a FN2731
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 38 x 30 x 55 cm |
| Šířka | 38 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |