| Označení: | FN2768 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 499 Kč 7 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
79 x 28 x 71 cm
barevné provedení bílá / imitace tmavého betonu 2 dvířka se zrcadly, 2 police v horní části skříňky 2 světla, uvnitř skříňky el. zásuvka vhodný doplněk ke skříňkám PRAYA FN2765, FN2766, FN2767 a FN2800 všech pět produktů možno také zakoupit jako sestavu FN27650
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 79 x 28 x 71 cm |
| Šířka | 79 cm |
| Výška | 71 cm |
| Hloubka | 28 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |