| Označení: | FN2766 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36 x 22 x 71 cm
barevné provedení bílá / imitace tmavého betonu 1 dvířka, 1 police vhodný doplněk ke skříňkám PRAYA FN2765, FN2767, FN2768 a FN2800 všech pět produktů možno také zakoupit jako sestavu FN27650
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 9 kg |
| Rozměry | 36 x 22 x 71 cm |
| Šířka | 36 cm |
| Výška | 71 cm |
| Hloubka | 22 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |