| Označení: | FN1439 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 629 Kč 1 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30 x 20 x 4 cm
materiál kombinace MDF / lamino, barevné provedení bílá tloušťka desky 38 mm, doporučená nosnost do 6 kg součást sestavy Landwood
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 0.15 kg |
| Rozměry | 30 x 20 x 4 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Výška | 4 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 22 × 4 × 32 cm) |
| Barva | bílá |