| Označení: | FN2731 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 5 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
85 x 16 x 60 cm
barevné provedení bílá 3 dvířka se zrcadlem, 3 police vhodný doplněk ke skříňkám SOLO FN2730 a FN2769
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 85 x 16 x 60 cm |
| Šířka | 85 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hloubka | 16 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |