| Označení: | FN2627 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 4 399 Kč 7 399Kč |
| Množství: | — |
45 x 37 x 191 cm
barevné provedení bílá 2 police, 1 dvířka
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 42 kg |
| Rozměry | 45 x 37 x 191 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 191 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |
| Barva | bílá |