| Označení: | FN2635 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 5 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25 x 26 x 191 cm
barevné provedení zlatý dub, 5 polic
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 24 kg |
| Rozměry | 25 x 26 x 191 cm |
| Šířka | 25 cm |
| Výška | 191 cm |
| Hloubka | 26 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | zlatý dub |