| Označení: | FN2625 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 599 Kč 7 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
85 x 37 x 131 cm
barevné provedení bílá 2 police, 2 zásuvky, pojezdy s kuličkovými ložisky
| Materiál | Masiv,Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 49 kg |
| Rozměry | 85 x 37 x 131 cm |
| Šířka | 85 cm |
| Výška | 131 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |
| Barva | bílá |