| Označení: | FN2633 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 399 Kč 5 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45 x 37 x 131 cm
barevné provedení zlatý dub 2 variabilní police, 2 zásuvky, pojezdy s kuličkovými ložisky
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 34 kg |
| Rozměry | 45 x 37 x 131 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 131 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | zlatý dub |