| Označení: | ID99800760 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 799 Kč 3 090Kč |
| Množství: | — |
80 x 10 x 60 cm
barevné provedení buk 2 posuvná bezpečnostní skla, 4 variabilní poličky
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 80 x 10 x 60 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hloubka | 10 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 7 × 82 cm) |
| Barva | buk |