| Označení: | ACT-120 WOT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 790 Kč 2 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120x45x60 cm
Konferenční stolek v minimalistickém designu a provedení. Je vyroben z kvalitních a pevných MDF dílů v povrchové úpravě lamino dekor dub wotan. Použitý materiál zajišťuje výbornou pevnost i stabilitu celého stolu. Nohy jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, zamezujícími riziko poškození podlahy. Lamino je velmi odolné, výborně se udržuje a čistí. Rozlitou kávu nebo jiný nápoj prostě jen setřete, desku vysušíte a přeleštíte a po nehodě nebude ani památky. Dub wotan je charakteristický svojí tvrdší krebou dřeva se suky. Elegantní design a barevné provedení tohoto konferenčního stolku ideálně zapadne do industriálně laděného interiéru. Ale i v odlišně zařízeném interiéru bude nejen výrazným prvkem a dodá mu i styl. Rozměr desky je 120 x 60 cm, její tloušťka 1 cm. Výška stolku je 45 cm a nosnost do 30 kg rovnoměrně rozprostřené zátěže. Dodávám v demontu.
| Materiál | Lamino |
| Hmotnost | 16.0000 kg |
| Hmotnost | 16.0000 kg |
| Rozměry | 120x45x60 cm |
| Šířka | 120.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Dekor | Dub Wotan |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 25.0000 kg |
| Materiál nohou | Lamino |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Hnědá |
| Materiál desky | Lamino |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 16.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 17.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 122x60,5x5,5 |
| Dekor desky | Dub Wotan |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |
120x45x60 cm