| Označení: | SG7323 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x37x17 cm
Obohaťte svou vánoční výzdobu s tímto krásným umělým vřesem ve svěle měděném dekoru. Tato barevná přízdoba je skvělým a univerzálním doplňkem, který přinese do vašeho domova nádech tradičního, a přitom moderního šarmu. Jeho realistický vzhled v kombinaci s netradičním svátečním odstínem přidá do prostoru vřelý a útulný pocit, který vám bude dělat nikdy nekončící radost a potěšení. Umělý vřes je nejen krásným doplňkem, ale také praktickým řešením, protože vám ubydou starosti s jeho údržbou. Rozveselte své vánoční prostory touto ozdobou a vytvořte si neodolatelnou sváteční výzdobu, na kterou budete pyšní.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 31.0000 kg |
| Hmotnost | 31.0000 kg |
| Rozměry | 17x37x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Měděná |
| Druh rostliny | Vřes |