| Označení: | SG7322 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x36x25 cm
Nechť je pro vás skvělou inspirací k vysněné vánoční výzdobě právě umělý trs kapradí v barevné variantě navržené pro toto kouzelné období. Vysoce realistická kopie živé rostliny nabízí trvalou krásu bez potřeby jakékoli údržby. S možností opakovaného použití bez rizika uvadnutí získáte úžasnou trvalou výzdobu, kterou můžete používat tak dlouho, dokud vy sami budete chtít. Umělé kapradí můžete snadno kombinovat s dalšími ozdobami, případně jinými barevnými variantami, což vám otevírá bezpočet kreativních možností při aranžování vánoční dekorace. Jeho elegantní tvar a unikátní barevné provedení se snoubí v dokonalou harmonii, vytvářející úchvatné ozdoby pro vaše sváteční prostředí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Rozměry | 25x36x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 36.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Měděná |
| Druh rostliny | Kapradí |