| Označení: | OC4021 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x37x1 cm
Drobná dřevěná srdíčka ve formě zápichu s věnováním, budou skvělou drobností, která potěší vaše nejbližší. Jsou uzpůsobeny pro vyzdobení truhlíků, květináčů, váz a dalších vhodných míst, která budou zkrášlovat. Rozdávejte radost kolem sebe i maličkostmi, kterými potěšíte své okolí, díky těmto zápichům ve tvaru srdíček v bílé barvě.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 7x37x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Barva | Bílá |