| Označení: | SG7318 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x100x20 cm
Vytvořte si výjimečnou vánoční výzdobu díky umělému drátovci ve zlaté barvě. Tento nevšední kus dekorace je vytvořen tak, aby dodal vašemu domovu svěžest, zářivé barvy a pohádkový lesk. Je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí docílit krásné výzdoby s minimem úsilí a za pár chvilek. Tato ozdoba se stane neodmyslitelnou součástí vaší sbírky dekorací tím spíše, že s časem neztrácí svou krásu. Variant převisů nabízíme mnoho v závislosti na barvě nebo druhu rostlin, takže se naskýtá obrovské množství kombinací dle vašich představ a přání. Vytvořte si svou vysněnou sváteční atmosféru a překvapte své hosty i sami sebe tím, jak úžasně může vypadat váš prostor ve vánoční čas.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 103.0000 kg |
| Hmotnost | 103.0000 kg |
| Rozměry | 20x100x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 100.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Ostatní |