| Označení: | SG7317 GRN-WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x35x7 cm
Oživte své prostory ve vánočním čase s naším umělým smrkovým věncem. Díky jeho zeleno šedé barvě přinese do vašeho domova svěžest spojenou se zimním obdobím, aniž byste museli řešit opadávající jehličí. Umělý věnec v tého neutrální podobě nabízí bezpočet možností využití a můžete si jej ozdobit dle vašich představ a nápadů. Vydrží vám na mnoho dalších le a to zcela bez obav, že by ztratil ze svého původního vzhledu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 35x35x7 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 35.0000 cm |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Zelená |