| Označení: | VAK132 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x4 cm
Obohaťte výzdobu vašeho vánočního stromečku touto plastovou dekorací ve formě sametové koule v šedé barvě. Je vyrobena z materiálu, který jí dodává výhody ve formě trvanlivosti a odolnosti vůči pádu. Zvolením právě této barevné varianty navíc získáte krásný odstín pro svůj vánoční stromeček, který bude přitahovat pozornost svým nádherným zdobením. Tato dekorace je velmi lehká a díky očku z drátku ji snadno zavěsíte pomocí háčku na jakékoli zvolené místo včetně tenčích větviček. Přineste díky této vánoční ozdobě do vašeho domova nádech příjemných barev, radost a pohodu, a nechte ve sváteční čas svůj stromeček skutečně vyniknout.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 4.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Šedá |
4x4x4 cm