| Označení: | MO5013 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x4x4 cm
| Materiál | Peří |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 13x4x4 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Vícebarevná |