| Označení: | MO5008 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x4x4 cm
| Materiál | Peří |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 10x4x4 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Ptáček |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na připnutí |
| Barva | Béžová |