| Označení: | FN3387 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 799 Kč 9 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100 x 34 x 110 cm
barevné provedení bílá stříbrné kovové úchytky 2 dveře, celkem 12 polic pro až 24 párů bot
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 45 kg |
| Rozměry | 100 x 34 x 110 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hloubka | 34 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |