| Označení: | SG7307 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x30x20 cm
Trs borůvčí v růžové barvě je jako stvořený pro vaši kreativitu. Jeho pastelové tóny se snoubí s tvarově dokonalými lístky, což z něj činí ideálního společníka pro vytváření originálních vazeb a kompozic. Stačí jen několik větviček tohoto umělého borůvčí a vaše aranže získají nový rozměr plný něhy a krásy.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 52.0000 kg |
| Hmotnost | 52.0000 kg |
| Rozměry | 20x30x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Borůvčí |