| Označení: | SG7300 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x82x17 cm
Hledáte možnosti, jak oživit interiér větvičkami a různými rostlinnými převisy a současně si přejete, aby vydržely co možná nejdéle? Jednoduchým řešením je pořízení umělého převisu, který splňuje všechna zmíněná očekávání. Konkrétně tato kopie převisu z ojíněné kvetoucí trávy v červené barvě je vysoce inspirativní variantou pro výzdobu. Naaranžovat jej můžete prakticky kamkoliv a obzvláště je perfektní pro vytvoření živoucí vertikální zahrady na vaší stěně či zábradlí. Při pohledu na převis nebudete chtít věřit tomu, že je umělý, a to díky detailnímu zpracování každé jeho části. Pohled na tuto dekoraci vám pomůže nasát kus přírodní harmonie, kterou si můžete natrvalo užívat přímo ve svém domě či jiném vybraném místě.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Rozměry | 17x82x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 82.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Ostatní |