| Označení: | FA5006 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 968 Kč 1 076Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x37x24 cm
Set 2 ks kovových stojanů na květiny. interiérové provedení. Konstrukce a obal na květináč je kovový. Obal je v černém matu a nohy taktéž v černé matné barvě.
Minimalistický design, industriální styl.
Doporučujeme do obalu stojanu vkládat květinu již v květináči. Obal nemá odtokové otvory.
Stojany jsou dodávány vcelku, není potřeba montáž.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Rozměry | 24x37x24 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Styl | Industriální |
| Hmotnost - netto | 2.2000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Velikost | 22x22x34 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 22x22x34 malá ŠxHxV cm |
| Funkce | Obal na květiny |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Stojan na květiny |