| Označení: | FA5005 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 598 Kč 1 775Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x61x26 cm
Set 2 ks kovových stojanů na květiny. Jedná se o interiérové provedení. Konstukce a obal na květináč je kovový, v povrchové úpravě antracitový satin.
Minimalistický design, industriální styl.
Doporučujeme do obalu stojanu vkládat květinu již v květináči. Obal nemá odtokové otvory.
Stojany jsou dodávány vcelku, není potřeba montáž.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Rozměry | 26x61x26 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 61.0000 cm |
| Hloubka | 26.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Styl | Industriální |
| Hmotnost - netto | 2.2000 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.0000 kg |
| Velikost | 26x26x51 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 26x26x51 malá ŠxHxV cm |
| Funkce | Obal na květiny |
| Barva | Stříbrná |
| Skupina zboží | Stojan na květiny |