| Označení: | P97 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 7 999 Kč 13 390Kč |
| Množství: | — |
216 x 90 x 86 cm
textilní potah, barevné provedení šedá nohy masiv, výška sedu 44 cm možnost rozložení, rozkládání KLIK-KLAK, odnímatelné područky rozměr v rozloženém stavu (š/h/v): 216 × 112 × 44 cm
| Hmotnost | 45 kg |
| Rozměry | 216 x 90 x 86 cm |
| Šířka | 216 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 114 × 25 × 190 cm) |