| Označení: | KUY079 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x48x5 cm
Plastová jemně ojíněná větev se šiškami a bílými jeřabinami bude dobrým základnem k dosažení vysněné vánoční výzdoby. Je ideální pro ty, kteří si rádi zdobí prostory svépomocí a zároveň hledají trvanlivou krásu a přírodní svěžest. Vánoční přízdoby tohoto druhu jsou ideálním způsobem, jak stylově obohatit váš interiér právě v tomto kouzelném období. S jejich využitím můžete vytvořit příjemnou až kouzelnou atmosféru, která potěší všechny kolem vás.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 67.0000 kg |
| Rozměry | 16x48x5 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 48.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Bobule |