| Označení: | KN7000 SAL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x5x5 cm
Hlavičky růží jsou nezbytným dekorativním prvkem pro vytváření květinových aranží, věnců, girland a dalších prvků vaší výzdoby. Každý květ je pečlivě vyroben tak, aby vypadal jako živý. S pomocí těchto nádherných květů v lososové barvě lze vytvořit kompozice plné romantiky a elegance pro jakoukoliv příležitost.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 37.0000 kg |
| Rozměry | 5x5x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 60.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Růže |