| Označení: | UBR065-4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
160x130 cm
Ubrus s motivem velikonočních kraslic v tlumených barvách na bílém podkladě je stylovým a zajímavým doplňkem pro váš interiér. Jeho umístění v jídelně na stole spolu s upečeným mazancem a s březovými větvičkami ve váze vytvoří tu pravou atmosféru očekávaných svátků jara. Nechte se unést magií Velikonoc a prožijte nezapomenutelné chvíle plné radosti, rodinného spojení a veselí.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 375.0000 kg |
| Rozměry | 160x130 cm |
| Šířka | 160.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 130.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Velikonoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Bílá |