| Označení: | VCA088-B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 27 Kč 30Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x13x2 cm
Obohaťte výzdobu vašeho vánočního stromečku touto plastovou dekorací ve formě závěsného soba v modré barvě. Je vyrobena z materiálu, který jí dodává výhody ve formě trvanlivosti a odolnosti vůči pádu. Zvolením právě této barevné varianty navíc získáte krásný odstín pro svůj vánoční stromeček, který bude přitahovat pozornost svým nádherným zdobením. Tato dekorace je velmi lehká a díky očku z drátku ji snadno zavěsíte pomocí háčku na jakékoli zvolené místo včetně tenčích větviček. Přineste díky této vánoční ozdobě do vašeho domova nádech příjemných barev, radost a pohodu, a nechte ve sváteční čas svůj stromeček skutečně vyniknout.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 8x13x2 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Sob |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Vícebarevná |