| Označení: | KEK9513 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x7x6 cm
Keramický šnek s hnědou ulitou a zeleným tělem přináší do zahrady nečekaný půvab. Ačkoli je tento tvor ve skutečnosti nechtěným hostem, jako dekorace se stává vděčnou ozdobou každého záhonku či květináče. Tento milý detail dodá prostoru hravost a veselý prvek, který jistě potěší každého návštěvníka.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 208.0000 kg |
| Hmotnost | 208.0000 kg |
| Rozměry | 12x7x6 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Šnek |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |